May 16, 2019 - 0 Comments - Uncategorized

Program do ankiet – sprawdzaj opinie i podejmuj decyzje

Ankietyzacja za pomocą intuicyjnego programu online pozwoli Ci podjąć nowe decyzje dotyczące działań marketingowych w Twoim przedsiębiorstwie. Badania ankietowe to sprawdzony sposób na poznanie opinii dotyczących produktów i usług oferowanych przez Twoją firmę. Małe i średnie firmy poszukujące sposobów pozyskania nowych klientów oraz międzynarodowe korporacje, które chcą utrzymać stałych konsumentów, a także zdobyć informacje o potencjalnych promotorach własnych produktów i usług, mogą liczyć na wsparcie aplikacji SurvGo™.

 

Osobista relacja z klientami

Jedną z najbardziej pożądanych rzeczy w biznesie jest dobra osobista relacja na poziomie firma-klient. Stworzenie kwestionariusza ankiety poprzez program do ankiet pozwoli uzyskać informacje na temat tego, jak zbudować trwałe relacje ze stałymi klientami oraz w jaki sposób trafić ze swoimi produktami i usługami do potencjalnych klientów. Program do ankiet, dzięki możliwości wykreowania badań opinii umożliwia wgląd w:

 • Zaangażowanie klientów w promowanie marki,
 • Możliwość wprowadzenia nowych produktów i usług na rynek,
 • Poziom jakości i skuteczności akcji promocyjnych oraz reklamowych,
 • Nastawienie klientów do Twojej marki, kategoryzując ich na: promotorów, klientów neutralnych, krytyków.

 

Program do ankiet umożliwia tworzenie bardzo rozbudowanych kwestionariuszy dla różnego rodzaju branż. Prosty, intuicyjny kreator pozwala na pełne dostosowanie badania do potrzeb firmy. Zarówno wizualna część ankiety, jak i jej elementy składające się na część badawczą można zintegrować z celem, jaki chcemy osiągnąć w trakcie badań.

Poprzez SurvGo™, możesz powiadomić o badaniach swoich klientów, a także docelową grupę, której opinie są istotne dla Twojej firmy. Mogą to być potencjalni klienci. Dzięki wygodnej formie powiadania o badaniach przez SMS,  zaproszenie poprzez e-mail oraz za pomocą linków zamieszczanych na portalach społecznościowych poinformujesz i zaprosisz do badań określoną liczbę osób. Rozbudowane metody doboru ankietowanych posłużą szybkiej realizacji badań, a wyniki otrzymasz nawet w ciągu 24h.

Różnorodność badań, które można przeprowadzić za pomocą programu do ankiet jest bardzo rozległa:

 • badania satysfakcji klientów;
 • badania opinii klientów;
 • badania opinii;
 • badania standardów obsługi;
 • badania jakości obsługi;
 • badania rynku.

 

Branża medyczno-farmaceutyczna

Stały rozwój firmy BioStat® w realizacji badań dla branży medyczno-farmaceutycznej, umożliwił twórcom programu SurvGo™ przygotowanie aplikacji także dla tej dziedziny biznesu. Zrealizowanie badań w takich zagadnieniach, jak:

 • badania satysfakcji pacjentów,
 • sprawdzania jakości świadczonych usług medycznych,
 • mierzenia poziomu zadowolenia z otrzymanych świadczeń oraz weryfikacja poziomu dostosowania personelu medycznego do potrzeb pacjentów.

 

Szybkie wyniki i dokładny raport

Przeprowadzając badanie poprzez aplikację SurvGo™ szybko uzyskasz wyniki dotyczące Twoich badań. Kontrola nad realizacją próby badawczej w czasie rzeczywistym oraz rezultaty badań w formie przejrzystych tabel, a także wykresów.

Wzmocnij swoją pozycję na rynku korzystając z aplikacji SurvGo™. Wprowadzaj nowe produkty oraz usługi, dowiedz się jakie są opinie klientów na temat Twojej marki.

 

Korzystaj z najlepszych narzędzi badawczych oferowanych przez BioStat®. Stań się silnym graczem na rynku i dynamicznie rozwijaj swój biznes.