Apr 14, 2020 - 0 Comments - Uncategorized

eRecepty – wizyty online 24h/7

Potrzeba wystawiania recept osobom chorym została w ostatnim czasie uproszczona, aby pacjenci mogli w szybkim czasie i bez kolejek wykupić leki. Dokumenty elektroniczne, czyli eRecepty można już otrzymać drogą online w trakcie e-Wizyt. Wyszukaj odpowiednich specjalistów na haloDoctor.

 

e-Wizyta z lekarzem specjalistą

 

Lekarze specjaliści konsultujący na platformie cyfrowej mogą wystawić erecepty: Rpw, Rp oraz recepturowe. Zapisując się do lekarza rodzinnego lub konkretnego specjalisty możesz zapewnić sobie wyjątkowy komfort kontaktu z lekarzem, ponieważ e-Wizyta przebiega w wybranym przez Ciebie czasie (Ty wybierasz datę i godzinę) oraz miejsce, w którym skontaktujesz się ze specjalistą:

 

  • własny dom,
  • biuro w pracy,
  • ogród.

 

Kontaktuj się z lekarzem z miejsca, w którym jest Ci wygodnie.

 

Przygotuj dokumentację, która potwierdza Twój stan (chorobę przewlekłą) lub opisz swoje dolegliwości w formularzu dla pacjenta, który specjalista otrzyma od Ciebie.

 

SMS do pacjenta z ereceptą

 

Specjalista po przeprowadzonej e-Wizycie może przesłać pacjentowi kod do erecepty przez SMS. Ta forma znacząco ułatwia wykupienie potrzebnych leków. Z kodem należy udać się do apteki i podać go farmaceucie wraz z numerem PESEL osoby, do której przypisana jest erecepta.

 

W taki sposób można wykupić leki na terenie całej Polski. Kod do erecept można także otrzymać za pomocą e-maila w pliku PDF. Forma jest zależna od Ciebie.

 

Dzięki haloDoctor nie ma potrzeb posiadania Internetowego Konta Pacjenta, aby móc otrzymać receptę na leki w formie elektronicznej. Wystarczy e-Wizyta.

 

Przez ereceptę nie ryzykujesz zagubienia dokumentu, ani złego odczytania nazwy leku przez farmaceutę!

 

W trakcie e-Wizyty można również otrzymać elektroniczne L4, jeśli stan pacjenta będzie wymagać zwolnienia z pracy.

 

Zarejestruj się na teleporadę

 

Rejestracja na teleporadę w celu uzyskania erecepty jest bardzo prosta. Pacjenci szybko poradzą sobie z zapisaniem się na e-Wizytę u specjalisty.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz się zapisać do ginekologa, kardiologa, czy też lekarza rodzinnego – możesz to zrobić w kilka minut.

 

  • wybierz lekarza,
  • dokonaj wyboru terminu (daty i godziny) telewizyty,
  • wypisz rzetelnie formularz pacjenta,
  • potwierdź wizytę e-mailem,
  • zapłać za e-Wizytę przez płatności online.

 


 

haloDoctor.pl – eRecepty. Wizyty online z lekarzem specjalistą. Porada online. e-Wizyta. Porady telemedyczne.