May 27, 2020 - 0 Comments - Uncategorized

Lekarz rodzinny przez Internet – zarezerwuj wizytę w 5 minut

Zależy ci na jak najszybszym uzyskaniu porady medycznej? Nie możesz osobiście udać się do gabinetu? Chcesz otrzymać wstępną diagnozę albo skorzystać z drugiej opinii lekarskiej? Aby to zrobić, nie musisz już wychodzić z domu. Wystarczy wejść na platformę haloDoctor, znaleźć lekarza rodzinnego przez Internet i zarejestrować e-Wizytę. Ile to potrwa? Nie więcej niż 5 minut.

 

Konsultacja u lekarza rodzinnego przez Internet

 

Statystyki wskazują, że około 60 proc. konsultacji medycznych może odbywać się online. Dotyczy to m.in. porad uzyskiwanych od lekarzy rodzinnych, którzy swoich pacjentów mogą przyjmować również przez Internet. To bardzo wygodny sposób na skonsultowanie problemu zdrowotnego, gdyż nie wymaga osobistej wizyty w gabinecie oraz czekania nawet kilku godzin w kolejce.

 

Lekarz rodzinny przez Internet dostępny od zaraz

 

Baza na platformie telemedycznej haloDoctor to ponad 300 zarejestrowanych medyków aż 40 różnych specjalizacji. Są to również lekarze rodzinni, którzy służą swoją pomocą w przypadku podstawowej opieki zdrowotnej i gwarantują kompleksową opiekę nad pacjentami. Co istotne, lekarze rodzinni oferują swoją pomoc przez Internet, a na ich wsparcie trzeba czekać zaledwie kilka minut.

 

Ile trwa umawianie wizyty u lekarza rodzinnego przez Internet?

 

Umówienie wizyty u lekarza rodzinnego przyjmującego online to zaledwie kilka minut. Aby to zrobić wystarczy:

  • wejść na platformę haloDoctor,
  • w górnym pasku kliknąć „Specjalizacje”,
  • wybrać zakładkę „Lekarz rodzinny”,
  • znaleźć odpowiedniego dla siebie lekarza i porę wizyty,
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z krótkim opisem problemu zdrowotnego,
  • opłacić konsultację z lekarzem rodzinnym przez Internet,
  • oczekiwać na godzinę e-Wizyty.

 

Osobom, które po raz kolejny korzystają z platformy haloDoctor, całość z pewnością zajmie nie więcej niż 5 minut, wraz z uiszczeniem opłaty. Proces nie powinien sprawić także większego problemu nowicjuszom, gdyż serwis działa bardzo intuicyjnie i pacjent kierowany jest dokładnie przez każdy etap umawiania wizyty u lekarza rodzinnego przez Internet, a także u innych specjalistów.

 

Jak doskonale widać umawianie wizyty u lekarza rodzinnego przez Internet to kwestia zaledwie kilku minut, od momentu znalezienia medyka, aż po opłacenie konsultacji. Równie krótki jest zazwyczaj czas oczekiwania na e-Wizytę, gdyż wielu lekarzy dostępnych jest online, niemalże od zaraz. Dołącz do 200 tys. osób korzystających z haloDoctor miesięcznie i sprawdź, jak proste jest znalezienie lekarza przez Internet.