Jan 11, 2015 - 0 Comments - Uncategorized

Wynajem fokusowni

SONY DSC

W przypadku, kiedy nasi klienci decydują się na samodzielne przeprowadzanie badań fokusowych, oferujmy tutaj wynajem fokusowni, wraz z całym jej wyposażeniem oraz z pomieszczeniem technicznym za lustrem weneckim, wraz z urządzeniami niezbędnymi do rejestracji przebiegu badania. Oczywiście w każdym przypadku, jeden z naszych pracowników będzie pełnił rolę nadzorcy oraz natychmiastowego konsultanta, dzięki czemu, zawsze będziecie mogli Państwo pod ręka znaleźć osobę, która udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące badania fokusowego, oraz samej fokusowni.

Wynajem fokusowni – pomieszczenia

Możemy więc powiedzieć, iż badania fokusowe, w naszej fokusowni, przeprowadzane są nie tylko przez nasz zespół, ale także bezpośrednio przez samych klientów, bądź agencje badawcze wynajmujące od nas obiekt. W przypadku zainteresowania ofertą wynajmu fokusowni, koniecznie należy rezerwować termin przynajmniej z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, abyśmy mogli precyzyjnie zaplanować dla państwa czas pobytu w naszym obiekcie. Chodzi tutaj także o to, iż przez wzgląd na fakt, iż tylko nieliczne fokusownie, są tak samo profesjonalnie wyposażone jak nasza, cierpimy raczej na stałe nadmierne obciążenie wynajmującymi.

Na chwilę obecną trwają także prace nad nowym obiektem, w którym możliwe będzie przeprowadzanie badań fokusowych, tym bardziej, iż nasze wszystkie fokusownie, przeszły już gruntowną modernizację. Dzięki tej inwestycje znów powiększymy nasze moce przerobowe, wobec czego okres wyprzedzenia rezerwacyjnego, ulegnie zdecydowanemu skróceniu, co z całą pewnością ucieszy naszych wszystkich klientów.