Jan 11, 2015 - 0 Comments - Uncategorized

Obliczenia statystyczne

badania statystyczne10

Oferujemy także przeprowadzanie profesjonalnych obliczeń statystycznych, co jest szczególną pozycją w naszej ofercie, bowiem statystyka, jest obecna w naszej firmie od samego początku jej istnienia. Założycielami spółki Auxilium Consulting, są absolwenci wrocławskiego uniwersytetu na wydziale statystyczno-matematycznym, wobec czego, była to podstawowa dziedzina działalności w pierwszym okresie istnienia firmy.

Obliczenia statystyczne wsparciem dla biznesu

Obecnie, możemy powiedzieć, iż statystyka nie ma już tak wielkiej przewagi nad pozostałymi usługami w naszej ofercie, nie mniej jednak, w dalszym ciągu jest to usługa o największym zainteresowaniu. Wpływ na ten stan rzeczy wywiera nie tylko nasze profesjonalne podejście, ale także sam fakt, iż wszelkiego rodzaju obliczenia statystyczne, znajdują swoich odbiorców, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i uczelni, czy też instytucji państwowych. Obecnie coraz częściej, specjalistyczne obliczenia statystyczne, są nam także zlecane przez przyszłych doktorantów, którzy do swoich prac doktorskich, potrzebują rzetelnie zgromadzonych danych statystycznych z danej dziedziny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, przede wszystkim biznesmenów oraz instytuty naukowe, aczkolwiek wszyscy inni klienci, będą przez nas obsługiwani z takimi samymi względami.