Jan 11, 2015 - 0 Comments - Uncategorized

Dystrybucja ulotek

template-625348-m

W czasie ostatnich kilku lat silnie pracowaliśmy nad wdrożeniem nowej usługi, czyli dystrybucji ulotek reklamowych. Prace zakończyły się sukcesem, i już do 2010 roku, możemy się pochwalić nowoczesnym systemem dystrybucji ulotek, dzięki któremu nasi klienci mają gwarancje blisko 90% skuteczności kanałów dystrybucyjnych. Przede wszystkim wykorzystujemy tutaj nasze prywatne bazy adresowe, dzięki którym możliwe jest poprawne dostarczanie ulotek do potencjalnie zainteresowanych danymi produktami oraz usługami klientów.

Oczywiście w razie konieczności możemy przeprowadzić odpowiednie badania (np. badania tajemniczy klient) i niezbędne prace aby powstały nowe, specjalnie przygotowane na potrzeby danej dystrybucji bazy adresowe, nie mniej jednak w większości przypadków, posiadane przez nas, stale aktualizowane bazy są w zupełności wystarczające. Bardzo ważne jest tutaj to, iż dystrybucja ulotek reklamowych, przebiega zawsze bardzo sprawnie i szybko, bowiem mamy tutaj podpisane odpowiednie umowy z przedstawicielami Poczty Polskiej, oraz innych firm pocztowych, przez co możemy prowadzić dystrybucję ulotek na terenie całego kraju.

Dystrybucja ulotek z Auxilium Consulting, to pewność i bezpieczeństwo, a przede wszystkim gwarancja skuteczności przeprowadzonej kampanii marketingowej.