Jan 11, 2015 - 0 Comments - Uncategorized

Badania fokusowe

fokusownia_2

Auxilium Consulting, to także wszelkiego rodzaju badania fokusowe, przeprowadzane w profesjonalnie przygotowanej fokusowni, wyposażonej w niezbędny do poprawnego przeprowadzania tego typu badań sprzęt. Fokusownia jest wyposażona w wygodne fotele i stół, przy którym może być prowadzona moderowana rozmowa z osobami badanymi, zaś na ścianie przyległej do stołu znajduje się lustro weneckie, prze które możemy bardzo dokładnie obserwować z ukrycia przebieg badania.

Profesjonalnie przygotowane pomieszczenie fokusowni

Dzięki zastosowaniu lustra weneckiego nasza fokusownia, spełnia wszystkie najważniejsze wymagania do poprawnego przeprowadzania tego typu badań. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, iż możemy zagwarantować dzięki temu możliwość bieżącego monitorowania przebiegu badania, jak również prowadzić paralelną rejestrację badania fokusowego na nośnikach video, w celu jego późniejszej, dokładnej i wnikliwej analizy. Dzięki temu też, badania fokusowe, prowadzone przez Auxilium Consulting, należą do najlepiej i najefektywniej przeprowadzanych badań tego typu w Polsce, zaś w Europie plasujemy się pod tym względem w czołowej dziesiątce, co sprawia, iż z naszych usług w zakresie badań fokusowych, korzystają także firmy zagraniczne.

Usługa badania fokusowego

Zapraszamy do skorzystania z usług badania fokusowego wszystkie te firmy, które w celu prowadzenia swojej działalności, muszą precyzyjnie poznać wszystkie charakterystyczne cechy klienta, oraz jego model zachowania, czy też reakcje na poszczególne nazwy marek oraz konkurencyjnych firm. Ze swojej strony zapewniamy przyjemną atmosferę współpracy, oraz niewygórowane ceny.