Jan 11, 2015 - 0 Comments - Uncategorized

Kolportaż ulotek

karty_223687

Nieco odmienną od dystrybucji ulotek usługą, jest tutaj kolportaż ulotek, który polega nie tyle na dostarczeniu ulotek bezpośrednio do każdego z naszych odbiorców, ile na względnie chaotycznym rozdawaniu ich w centrach handlowych, bądź tez na rynkach największych miast. Względnie, bowiem w zależności od wytycznych kampanii reklamowej, kolportaż ulotek prowadzony jest w zupełnie innych miejscach, zawsze prawidłowo dopasowanych do profilu osobowego grupy docelowej odbiorców materiałów reklamowych.

Efektywny kolportaż ulotek

Oczywiście ten rodzaj rozprowadzania ulotek, różni się od dystrybucji, wykorzystującej wszelkiego rodzaju bazy danych, nie mniej jednak, w niektórych przypadkach może on być nawet o wiele bardziej skuteczny. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, aby przed przystąpieniem do promocji, dokładnie zweryfikować cele i dobrać narzędzia pracy, aby określić czy niezbędna będzie adresowa dystrybucja ulotek, czy w zupełności wystarczającym będzie bezadresowy kolportaż ulotek reklamowych.

Kolportaż ulotek przeprowadzany przez naszą firmę, to także gwarancja skuteczności, a przede wszystkim niskich cen, bowiem w większości przypadków, jedna dostarczona ulotka to koszt zaledwie 5 groszy, aczkolwiek przy większych partiach, i długoterminowych umowach, możliwe są także większe zniżki upusty. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu omówienia szczegółów związanych z państwa zleceniem kolportażu ulotek reklamowych.

Od niedawna w naszej ofercie są dostępne badania mystery shopping. Klient, który jest zadowolony to czynnik, który ma wielkie znaczenie na powodzenie firmy na rynku i osiągane przez nią wyniki. Widać tendencję wskazującą na to, że przedsiębiorstwa są tego coeraz bardziej świadome. Z tego powodu badania tajemniczy klient stały się narzędziem, które coraz częściej są wykorzystywane do kontrolowania jakości świadczonych usług, czy poziomu obsługi klienta.